Taupykime geriamąjį vandenį

Taupykime geriamąjį vandenį

Vienas svarbiausių išteklių visame pasaulyje – geriamasis vanduo. Jis gyvybiškai svarbus ne tik žmogui, bet ir gamtai. Vis dėlto geriamojo vandens ištekliai yra nevienodi. Lietuvos geriamasis vanduo labai geros ir geros kokybės.

Skaityti daugiau...
Kuo naudingas vanduo su citrina?

Kuo naudingas vanduo su citrina?

Citrinos yra palyginus nebrangūs vaisiai, puikiai tinka papuošti gaminama maistą, yra skanūs ir naudingi mūsų organizmui. Citrinos puikiai tinka pagardinti geriamą vandenį. Vanduo su citrina padės numalšinti troškulį ir leis atsigaivinti karštomis dienomis. Dažniausiai sutinkamos dvi citrinų rūšys: Eureka ir Lisabona.

Skaityti daugiau...
vandens-gerimas_1.jpg

Kokį vandenį gerti?

Ar žinome, kokį vandenį gerti sveikiausia? Egzistuoja bent 5 pasirinkimai: mineralis vanduo, geriamasis vanduo, stalo vanduo, šaltinio vanduo ir ledo tirpsmo vanduo. Dilema: atsisukti čiaupą namuose ar keliauti į parduotuvę?

Skaityti daugiau...
Vandens gertuve

Kas yra dehidratacija ir kaip jos išvengti?

Ar jūs geriate pakankamai vandens? Tikėtina, kad geriate neužtektinai. Tikėkite tuo ar ne, dauguma žmonių yra linkę dehidratuoti. Dehidratacija vyksta tuomet, kai jūsų kūnas praranda daugiau vandens negu gauna.

Skaityti daugiau...
Vandens gertuve

Ekologiška vandens gertuvė

Internete galima rasti straipsnių, kuriuose pateikti mokslininkų įrodymai, kad vanduo iš plastikinių butelių yra pavojingas žmogui. Jau nekalbant apie daugkartinį plastikinių buteliukų panaudojimą. Susipažinę su šia informacija ieškome alternatyvų, kuo galime pakeisti vienkartinius vandens buteliukus kasdienybėje.

Skaityti daugiau...